Ēnu dienas 2016

Jau kārtējo gadu notiks Ēnu dienas, kas ir populāras mūsu valsts galvaspilsētā, bet ne tik ļoti populāras reģionos. Šogad SIA PB Finanses arī ir pieņēmusi izaicinājumu un pieteikusi sevi kā Ēnu devēju.

Uz jautājumu – Kāpēc? Kam tas viss?, atbilde ir diezgan vienkārša – jo vairāk mēs ieinteresēsim jauniešus par to, kā dzīve norit realitātē, jo vairāk jauniešu sāks domāt plašāk. Kas zina, vai kāds no jauniešiem, kas nāks ēnot mūs, pēc 20 gadiem nekļūs par finanšu ministru un varbūt spēs piedāvāt savu kandidatūru pat Ministru prezidenta postenim, jo, kā redzams, pēdēja laikā šim amatam ar kandidātiem ir gājis pagrūti.

Esam padomājuši, lai mūsu Ēnotājiem process būtu interesants un saistošs. Ir ļoti daudz ēnošanai pieejamu vakanču pašvaldību iestādēs, taču no uzņēmumu puses atsaucība ir salīdzinoši neliela. Taču, kā zināms, tieši uzņēmumi ir tie, kas liek pamatu valsts pastāvēšanai ar nomaksātajiem nodokļiem, kas nodrošina valsts un pašvaldību darbu.

Aicinām jūs – mūsu klientus, arī sekot mūsu piemēram un ceram uz jauniešu atsaucību. Ēnu devēji, t.i. uzņēmumi, vēl var pieteikties līdz 22.janvārim portālā www.enudiena.lv . Turpat var pieteikties arī Ēnotāji, t.i. jaunieši. Ēnu diena notiks 2016.gada 10.februārī. Tas neko nemaksā un arī jums neviens nemaksās. Toties būs interesanti!

Veiksmi vēlot,

Agnese Pastare

Valdes locekle

PB Finanses, SIA